Вітаємо голову ЛОО ВУТ “Лемківщина” Степана Майковича із 80-ти літтям!

Maylovych 79Лемківська громада вітає голову Львівського обласного товариства “Лемківщина” Степана Майковича з нагоди ювілею – 80-ти ліття.

Ювіляр народився 7 січня 1940 року у лемківському селі Репедь у Сяноцькому повіті (тепер – Республіка Польща).

У травні 1946 сім’я Майковичів була депортована в Україну, в Тернопільську область, на станцію Потутори. 1958 року закінчив Львівський механічний технікум, після чого був направлений на роботу в Кара-Калпатську АРСР Узбецької Республіки. Після служби в армії закінчив факультет нафтогазопроводів Івано-Франківського інституту нафти і газу за спеціальністю “Спорудження газопроводів, газосховищ і нафтобаз”.

У лютому 1963 почав працювати в будівельному управлінні № 7 тресту “Укрзахіднафтогазбуд”, в 1986 р. став його керівником (з 1999 – ЗАТ “Нафтогазбуд”.). Брав участь у будівництві нафтопроводу “Дружба”, газопроводів “Братерство”, “Союз”, “Уренгой – Помари – Ужгород”, транзитного газопроводу “СРСР — Туреччина” на території Болгарії, водопостачання міст Болгарії та м. Львів, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Достроково і з відмінною якістю побудований фірмою “Нафтогазбуд” з’єднувальний нафтопровід “Одеса — Броди”.

У часи відродження незалежності Степан Майкович виступає як меценат. Надавав допомогу релігійним громадам у відбудові храмів та монарших обителей, у будівництві церков Львова та області, підтримував розвиток культури і спорту регіону, надав кошти для будівництва пам’ятнику депортованим у рідному селі Бучали Городоцького району львівської області.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200