19 травня відбулася звітна конференція Львіської обласної організації ВУТ “Лемківщина”

19 травня 2018 року в актовому залі Інституту народознавства НАН України у Львів відбулася щорічної звітної конференції Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина”. Основним питанням заходу було заслуховування річний звіту Правління та Контрольної комісії за 2017 рік.

20180519_131128

Участь у конференції взяло 49 із 70 делегатів з 14 осередків у Львівській області. До складу Президії звітної конференції було обрано Степана Майковича, Тарас Радя і Андрія Стадника.

Порядок денний конференції нараховував чотири питання:

  1. Звіт Правління про діяльність Львівської обласної організації ВУТЛ за 2017 рік.
  2. Звіт Контрольної Комісії Львівської обласної організації ВУТЛ за 2017 рік.
  3. Про обрання делегатів на VII з’їзд Всеукраїнського товариства “Лемківщина” від Львівської обласної організації.
  4. Різне.

З першого питання виступив голова Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина” Степан Майкович. Від часу звітно-виборної конференції у березні 2017 року минув рік, на якій було обрано нове керівництво організації. Ним було підготовлено План основних заходів на 2017 р., у якому налічувалось 36 заходів. Звіт було заслухано, а діяльність Правління оцінена як “задовлільна”.

З другого питання було заслухано річний звіт Контрольно-ревізійної комісії ЛОО ВУТЛ, який презентувала її голова Світлана Роговська.

За підсумками розгляду третього питання було затверджено 40 делегатів Львівської обласної організації ВУТЛ для участі у VII з’їзд Всеукраїнського товариства “Лемківщина”, який відбудеться 10 листопада у Тернополі.

За підсумками щорічної звітної конференції було прийнято Постанову за основу і в цілому.

20180519_131317

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200