Львівські лемки взяли участь у заходах вшанування у Сагрині

8 липня 2018 року делегація Львівського обласного товариства “Лемківщина” разом із Львівським суспільно-культурним товариством “Холмщина” та “Надсяння” взяла участь у заходах офіційного відкриття Меморіалу невинних жертв і вшанування українських жертв у Сагрині, що на теренах Холмщини, за участі Президента України Петра Порошенка.

sahryn1

Петро Порошенко вперше відвідав Меморіал, який мали спільно відкрити ще у 2008 році Віктор Ющенко спільно з Лехом Качинським. У рамках поминальних заходів біля могили відбулася панахида, а після – народне віче і покладання квітів. У своєму виступі Петро Порошенко закликав польську сторону переглянути положення закону про Інститут національної пам’яті та перестати використовувати історію у політичних цілях.

sahryn3

 Паралельно із заходами у Сагрині президент Польщі Адджей Дуда перебував із візитом в Україні, на Волині, де брав участь у заходах вшанування польських жертв Волинської трагедії. Після архієрейської меси у Луцькій катедрі він відвідав село Олика, яке було знищене в результаті польсько-українського протистояння у роки Другої світової війни.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200