Програма VI Конгресу СФУЛО 24-26 серпня 2017 р. у Львові

logo
24-26 серпня ц.р. у Львові у часі святкування Дня незалежності України та проведення III Львівського обласного фестивалю лемківської культури “Гомін Лемківщини” відбудеться VI Конгрес Світової Федерації Українських Лемківських Об’єднань. Цьогоріч Конгрес відбуватиметься під знаком 70-ї річниці сумнозвісної Акції «Вісла» (1947 р.) – кульмінації депортації українців з етнічних земель у Польщі, передусім із Лемківщини.
СФУЛО – міжнародна неурядова організація, яка об’єднує українські лемківські організації України, США, Канади, Польщі, Словаччини, Сербії і Хорватії. Раз у п’ять років організація проводить Конгрес  для переобрання керівного складу – Голови та Президії.

ПРОГРАМА КОНГРЕСУ:

24 серпня

Засідання Президії СФУЛО

25 серпня

9:00-10:00 – реєстрація делегатів СФУЛО
10:00-18:00 – VI Конгрес СФУЛО у сесійній залі Львівської обласної ради
19:00 – інавгураційний прийом

26 серпня

10:-12:00 – зустріч керівництва СФУЛО з пресою та громадськістю Львова, сесійна зала Львівської міської ради. Вхід за запрошеннями (реєстрація за посиланням http://bit.ly/2sDRycf )
14:00 – участь делегатів Конгресу у відкритті III Львівського обласного фестивалю лемківської культури “Гомін Лемківщини” у смт. Зимна Вода біля Львова.
“Делегати представляють українські лемківські громади семи країн світу: Організація Оборони Лемківщини (США), Об’єднання лемків Канади, Об’єднання лемків (Польща), Союз русинів-українців Словацької Республіки, Союз русинів-українців Сербії, Союз русинів Хорватії та Всеукраїнське товариство «Лемківщина”, – повідомили у Львівському конференц-бюро.

Представники СФУЛО у світі систематично відстоюють і захищають інтереси України і української спільноти, останні кілька років активно задіяні у допомогу бійцям АТО, біженцям із тимчасово окупованих територій та відбудови постраждалих від війни регіонів.

“Проведення цього конгресу у Львові є знаковою подією, оскільки саме тут проживають тисячі лемків, нащадків депортованих в 1944-1946 рр. з українських етнічних територій у Польщі. А також саме до Львова переїхало жити багато лемків з тимчасово окупованих територій Донбасу. І саме у Львові з’явився перший екскурсійний маршрут “Лемківськими місцями Львова”, – розповідає Голова Світової Федерації Українських Лемківських Об’єднань Софія Федина.

Конгрес відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Благодійної організації “Фонд братів Дубневичів”.

Отримати детальну інформацію та слідкувати за новинами СФУЛО можна на сайті www.sfulo.com, за тел. 0509897440 та на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/groups/sfulo/

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200