Переобрано Голову та обрано новий склад Правління ЛОО ВУТ “Лемківщина”

Виступ голови ЛОО ВУТ "Лемківщина" Степана Майковича

Виступ голови ЛОО ВУТ “Лемківщина” Степана Майковича

18 березня 2017 р. у залі Львівського етнографічного музею у Львові відбулася Звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина”. Участь у конференції взяло 59 делегатів з усіх осередків у Львівській області.

У порядку денному конференції були наступні питання:

1. Звіт Голови і Правління ЛОО ВУТ “Лемківщина”

2. Звіт Контрольно-ревізійної комісії ЛОО ВУТ “Лемківщина”

3. Обрання нового Голови та нового складу Правління ЛОО ВУТ “Лемківщина”

4. Обрання делегатів від ЛОО ВУТ “Лемківщина” на VI Конгрес СФУЛО

5. Різне.

Звітно-виборна конференція

Звіт про останні три роки діяльності організації від імені Правління представив голова товариства Степан Майкович. У ньому було поінформовано про результати діяльності Львівської обласного товариства за дану каденцію: проведення організаційної роботи (утворення нового осередку), культурної роботи (проведення щорічних фестивалів у Нагірному, Городку, Бориславі, Львові, започаткування Лемківської Ватри у Зимній Воді тощо), співучасть у відкриття пам’ятників Б-І. Антоничу та М. Вербицькому у Львові, відвідини Лемківщини (Ждиня, Перемишль, Зиндранова, Красна, Босько тощо), співпраця з партнерами в Україні та Польщі. Було відзначено те, що вдалося реалізувати із запланованого та те, що з різних причин не вдалося. Делегати конференції схвалили звіт Голови було та проголосували за задовільну оцінку діяльності Правління даної каденції.

Президія: Степан Майкович, Мирослав Дмитрах, Богдан Сиванич, Софія Федина

Президія: Степан Майкович, Мирослав Дмитрах, Богдан Сиванич, Софія Федина

Наступник представила звіт голова Контрольно-ревізійної комісії Світлана Роговська, у якому було поінформовано про надходження та витрати товариства за останній рік діяльності.

Делегати конференції

Делегати конференції

Після звітування відбулося голосування за обрання нового Голову та новий склад Правління організації. Під час обговорення на посаду Голови було запропоновано дві кандидатури: Степана Майковича та Мирослава Дмитраха. За результатами голосування переважну більшість голосів отримав Степан Майкович, який очолюватиме Львівську обласну організацію ВУТ “Лемківщина”.

До нового складу Правління було обрано Мирослава Дмитраха (перший заступник), Володимир Байса (заступник), Іван Радь (заступник), Ярослав Козак (заступник), Тарас Радь (секретар), Галина Притулка, а також по одному представнику від усіх дев’яти осередків товариства у Львівській області. Згідно проголосованої пропозиції персональний склад Контрольно-ревізійної комісії був затверджений у старому складі.

17353517_865070620298671_5379137271906462678_n

Делегатами від Львівської обласної організації ВУТЛ “Лемківщина” на VI Конгрес СФУЛО, який відбудеться у Львові 24-25 серпня 2017 р. було обрано Степана Майковича та Мирослава Дмитраха.

Під час обговорення різного слово брали Ярослав Швягла, Галина Вихованська, Володимир Шуркало, Володимир Байса, Катерина Петрушко (Шпак), Тарас Радь, Андрій Тавпаш, Софія Федина, Василь Полумацканич, які піднімали питання організаційної структури організації, залучення молоді до роботи, озвучували пропозиції для подальшої роботи, критику і плани на майбутнє.

Автор Тарас Радь

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200