Конкурс Фундації Досліджень Лемківщини в США на кращу публікацію з лемківської тематики

Фундація Лемківщини

У вас є рукопис на темy, пов’язаною з Лемківщиною, який ви хотіли б опублікувати? Фундація Досліджень Лемківщини (ФДЛ) оголошує конкурс, книга-переможець в якому буде обрана для публікації!

Умови:

Видавець: ФДЛ є дослідницькою некомерційною організацією, що сприяє вивченню на дослідження історії, культури і традицій лемків. Ми інформуємо широку громадськість про лемківські проблеми шляхом публікації книг, журналів та інших матеріалів. Ми запрошуємо авторів книжкових рукописів лемківської тематики взяти участь у нашому конкурсі.

Тематика:

Представлені монографії повинні бути науково-популярні. Теми (без жорсткихобмежень) можуть бути пов’язані з історією, культурою (стосуватися питань мови, літератури, музики, мистецтва чи архітектури), чи повсякденного життя (наприклад, одяг, фольклор, кухня) лемків. Теми з Українсько-лемківським акцентом заохочуються особливо. Матеріали можуть мати форму теоретичного аналізу, кандидатської дисертації, літературної / художньої рецензії, особистих спогади, збірника рецептів та ін.

Надсилання:

Рукописи прийматимуться в електронному вигляді на адрес webmaster@lemko-ool.com або в друкованому вигляді звичайною поштою до:

Mr. Andriy Khomyk
15 Locust Street
Norwalk, Connecticut 06855

Особи, що подають матеріал в електронному вигляді повинні докласти рукопис у форматі Word або PDF до електронного листа з темою “Видання Фундації Досліджень Лемківщини”. (Будь ласка, не вставляйте рукописи в лист безпосередньо)

Термін:

Матеріали повинні бути отримані не пізніше 31 грудня 2014 року. Один переможець буде обраний і оголошений 1 липня 2015р. Ім’я переможця буде розміщена на веб-сторінці ФДЛ за адресою: http://www.lemko-ool.com/about_lrf.html. ФДЛ залишає за собою право змінювати будь-які терміни або дати, вказані в цих умовах.

Вимоги:

Для участі в конкурсі, кожен учасник повинен надати наступні документи:

• Супровідний лист, з поданими: Ваше ім’я, поштова адреса, адресу електронної пошти, номер телефону, назва вашого рукопису, і підсумок – чому ФДЛ повинна вибрати саме Вашу книгу в якості переможця, та якій цілі служитиме її публікація. Будь ласка, зазначте, якщо інший видавець в даний час також розглядає ваш рукопис.
• Коротка біографія або резюме
• Книга (рукопис) в будь-якому друкованому або електронному форматі Учасники отримають підтвердження електронною поштою. Оскільки ми не можемо нести відповідальність за втрачені при пересилці матеріали а також повертати Ваші рукописи, посилайте нам тільки копію рукопису.

Беручи участь в цьому конкурсі, кожен учасник: беззастережно приймає і погоджується дотримуватися цих офіційних умов; гарантує, що представлені матеріали є власними та оригінальні, не були опубліковані раніше та не були скопійовані в цілому або частково збудь-якої іншої праці; і погоджується, що будь-які спірні питання, що виникнуть, повинні вирішуватися в індивідуальному порядку без будь-якої формі судового процесу.

Переможець конкурсу:

отримає пакет безкоштовної публікації, який включає: дизайн книги та обкладинку, реєстрацію авторських прав, реєстрацію авторських прав, обговорену кількість безкоштовних авторських копій, прес-реліз, що оголошує публікацію книги, і розпвсюдження каналами ФДЛ.

Попередньої умовою для публікаії служитиме згода переможця укласти договір з ФДЛ і дотримуватися умов цього договору в майбутньому.

Будь-які питання про цей конкурсі можуть бути спрямовані на: webmaster@lemko-ool.com.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200