На туристичній карті Львова зявилися «Лемківські місця»

12 серпня у приміщенні Музею етнографії та народного промислу у Львові відбулася презентація проекту «Лемківські місця Львова».

Авторами проекту є активісти ЛОМГО «Молода Лемківщина» – Богдан Сиванич, Назар Радь та Олесь Куйбіда та ЛОО ВУТ «Лемківщина». Проект виконувався за підтримки управління туризму Львівської міської ради в рамках реалізації соціально-культурних заходів.

У рамках проекту розроблено туристичний маршрут та мапу накладом 6 тис. примірників. Мапи поширюватимуться через інформаційні центр Львівської міської ради, туристичні агентства, мережі костелів та закладів харчування.

Як показали наступні події поява карти «Лемківські місця Львова» є на часі, затребуваною та має свою вдячну аудиторію. Презентація проекту отримала великий резонанс у львівських ЗМІ та лемківській громаді. Про це показали сюжет Канал «24» та ТРК Львів, написали у Радіо Свободі, Львівській газеті, Новий погляд, 20 хвилин, інформаційних агенціях ZIK, ZaxidNet, ГалІнфо, інтернет виданнях Купол, Join, ДивисьІнфо.

24 серпня у рамках IVМіжнародного Конгресу Української Діаспори відбулася перша екскурсія по маршруту «Лемківські місця Львова», який буде внесено до переліку туристичних маршрутів Львова.

У планах авторів продовжити роботу над розширенням проекту, пошуку нових місць, перекладу на іноземні мови.

 

Підготував Тарас Радь

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200