3-й номер Вісника СФУЛО

У світ вийшов третій березневий номер Вісника Світової Федерації Українських Лемківських Об’єднань.

У номері ви дізнаєтесь про відвідини русинів-українців Словаччини побратимів у сербській Воєводині, про зустріч та рішення української молоді діаспори у Львові, візит та зустріч у Львові з письменником та публіцистом з Пряшівщини професором Юрієм Бачею, конференцію «Члени НТШ в науці» у Канаді, Святкову академія із вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка та Святковий вернісаж Великодньої Писанки у Свиднику, про започатковані «Молодою Лемківщиною» (Львів) вечори пісні та поезії і роботою над реалізацією туристичного проекту «Лемківськими місцями Львова», а також про 5-й ювілейний фестиваль-конкурс «Лемківської Писанки» у Львові.

У свіжому Віснику розповідається про життя і творчість славного лемківського маляра-самоука Никифора Епіфанія Дровняка, а також про діяльність Музею лемківської спадщини імені Юліяна Тарновича-Бескида у Канаді. Значна частина присвячена презентації нових книг, зокрема, «Розсіяні …» Діани Гованскі Рейллі (США) про примусове переселення українців Польщі після ДСВ, поетичної збірки «У Бескидах – низьких горах» лемківського поета Анатолія Ядловського (Україна) та сатиристичної повісті «Муха» Надії Вархол (Словаччина).

Читач дізнається про запуск Електронного архіву визвольного руху України, який містить 10 тис. документів і має відкритий доступ, та про чергові безпідставні претензії карпаторусинів Закарпаття.

Читати Вісник СФУЛО # 3

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200