22-й фестиваль “Дзвони Лемківщини” у Монастириськах

дзвони лемківщини 2021_1

7-8 серпня 2021 року в урочищі Бичова біля Монастириськ Тернопільської області відбувся XXII міжнародний фестиваль лемківської культури “Дзвони Лемківщини”.

На відміну від попереднього року, коли фестиваль через карантинні обмеження відбувався онлайн, цього року він пройшов у традиційному форматі наживо, як для учасників, так і для глядачів.

У суботу після урочистої ходи містом Монастириська, на околиці якого й відбувається свято, учасники запалили ватру, що сповіщає про початок фестивалю. Серед гостей “Дзвонів Лемківщини” керівництво Тернопільської області, діючи та колишні народні депутати Софія Федина, Олег Барна.

Упродовж двох днів на великій сцені виступали професійні та аматорські колективи, лемківські народні виконавці та хори. У фестивалі брали участь представники з Тернопільської, Хмельницької та Івано-Франківської, Київської, Житомирської, Львівської, Харківської областей, які представили близько 60 номерів.

дзвони лемківщини 2021_2

Серед хедлайнерів “Дзвонів Лемківщини” були відомі українські гурти “С.К.А.Й” (Тернопіль) і Rock-H (Ужгород).

Також на фестивалі відбувалися виставки на лемківську тематику, презентації, ігри, дегустація страв, приготовлених за давніми рецептами господинь з Лемківщини.

дзвони лемківщини 2021_3

 Джерело: сторінка фестивалю у Facebook
Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200