8 вересня поїздка у Київ на відзначення 75-річчя депортації українців з Польщі

8-9 вересня 2019 року відбудеться поїздка членів Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина” до Києва для участі у заходах з вшанування 75-річниці депортації українців з Польщі до УРСР.

На підставі Угоди між Урядом Української РСР і Польським Комітетом Національного визволення про евакуацію українського населення з території Польщі і польських громадян з території УРСР від 9 вересня 1944 року з терторії Польщі до травня 1946 року було депортовано близько 500 тис. україців Закерзоння. Сьогодні більшість з них проживає у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях, а також в більшості іших регіонах України.

Виїзд відбудеться автобусами у неділю, 8 вересня, ввечері після завершення заходів вшанування у Львові. Після покладання квітів до пам’ятника депортованим на перехресті вулиць Стуса – Кубійовича та реквієму на площі біля пам’ятника Т.Шевченку учасники централізовано зможуть вирушити до Києва для участі у національних заходах вшанування.

Вранці 9 вересня львівська делегація прибуде до столиці, де братиме участь у заходах. Цього ж дня ввечері автобуси повертатимуться до Львова, а у вівторок вранці прибудуть додому.

Участь у поїздці безоплатна. Зголошуватися до п. Наталі, +38 067 718 71 38

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео