Останні коментарі

31 серпня – 1 вересня відбудеться V Львівський обласний фестиваль “Гомін Лемківщини”

31 серпня та 1 вересня 2019 року у селищі Зимна Вода біля Львова відбудеться Пятий Львівський обласний фестиваль “Гомін Лемківщини”.

Відео https://www.youtube.com/watch?v=3fS6THUDzEA&feature=youtu.be

У фестивалі братимуть участь художні колективи та окрумі виконавці із Польщі, Словаччини. Сербії, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей України.

Серед організаторів фетивалю Львівська обласна організація ВУТ “Лемківщина”, Львівська боласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Зимноводівська об’єднана територіальна громада, Пустомитівська районна рада. Фестиваль відбувається за підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

31 СЕРПНЯ 2019/СУБОТА

14:00 – Урочисте відкриття фестивалю «Гомін Лемківщини»: покладання квітів до пам’ятників Т.Шевченка, Б.-І. Антонича у Львові та символічної могили «Борцям за волю України» в с. Зимна Вода; запалення ватри.

15:00-21:00 – Концертна програма фестивалю за участі виконавців із Польщі, Сербії, Словаччини, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей та інших регіонів України.

15:30 – Майстер клас з приготування лемківських страв.

16:00 – Презентації та зустрічі вихідців лемківських сіл (Бонарівка, Вороблик Королівський, Завадка Риманівська, Верхомля Велика, Кінське)

Дитяча відпочинкова зона: розмальовки лемківських орнаментів;

17:00 – Футбольний турнір

21:00 – Молодіжна забава від Лемківського фолькового гурту «Серенча» (м.Горлиці, Республіка Польща)

 

1 ВЕРЕСНЯ 2019/НЕДІЛЯ

11:00 – Божественна літургія на ватряному полі.
14:00 – Продовження концертної програми фестивалю.
Проведення конкурсу на найкраще виконання лемківської пісні.
21:00 – Закриття фестивалю.

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

31 серпня (субота) 2019 р.

15:00 – 17:00

1. Народний ансамбль пісні і танцю «Лемковина» (смт. Рудно)
2. Фольклорний колектив «Стропковчан» (Словаччина)
3. Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Стебничаночка» (м. Стебник)
4. Солістка ансамблю «Стебничаночка» Олена Частнікова (м. Стебник)
5. Народна аматорська хорова капела «Бескид» (м. Івано-Франківськ)
6. Дитяче вокальне тріо «Сковронечки» (м. Стебник)
7. Галина Баранкевич заслужена артистка України (м. Івано-Франківськ)
8.Народний аматорський лемківський вок. ансамбль «Відгомін Бескидів»
(м. Долина)
9. Леся Сидорович (м. Золочів)
10. Вокальний дует «Гердан» (м. Івано-Франківськ)

17:00 – 19:00

11. Анна Бенцак (с. Оброшино)
12. Хор «Яворина» (м. Дрогобич)
13. Надія Гринчишин (с. Оброшино)
14. Народний хор «Лемківська студенка» ( м. Борислав)
15. Дует Лілія та Дмитрик Михайляки
16. Микола Матола (с. Оброшино)
17. Наталя Грева (с. Оброшино)
18. Гурт «Зореквіт» (с. Оброшино)
19. Ліліана (м. Львів)

19:00 – 21:00

20. Зразковий вокальний ансамбль «Намисто» (м. Львів)
21. Студія «Музика та життя» Анастасія Федчук (смт Рудно)
22. Гурт «Жива» (м. Львів)
23 . Інна Короленко (м. Одеса)
24. УКУД «Калина» ИНДІЯ (Сербія)
25. Молодіжна лемківська група «Ручай» (Польща)
26. Гурт «Передзвін» (м .Городок)
21:00 – 24:00
Молодіжна забава від Лемківського фолькового гурту «Серенча» (м.Горлиці, Республіка Польща)

01 вересня (неділя) 2019 р.

14:00 – 16:00

1. Народний хор «Обрій» (с. Зимна Вода)
2. Софія Накрийко (с. Зимна Вода)
3. Квартет «Собор» (с. Зимна Вода)
4. Орест Шеремета (смт Рудно)
5. Дитяча хореографічна студія «Іриски» (смт Рудно)
6. Марта Іващишин (с. Зимна Вода)
7. Церковний хор «Воскресіння» (с. Зимна Вода)
8. Вокально-інструментальний ансамбль «Прикарпаття» ( м.Дрогобич)
9. Хор «Холмщина» (м. Львів)
10. Дитяча хореографічна студія «Іриски» (смт Рудно)
11. Дитячий релігійно-фольклорний гурт «Лемчатко» (м. Калуш)
12. Любов Гнатів (с. Оброшино)

16:00 – 18:00

13. Родинний ансамбль «Гнески разом» (смт. Рудно)
14. Ансамбль «Дивограй» (м. Калуш)
15. Вокальний ансамбль «Мрія» (с. Оброшино)
16. Зразковий колектив народного танцю «Бавниця» (с. Зимна Вода)
17. Народний фольклорно-етнографічний ансамбль пісні і танцю «Студенька» (м. Калуш)
18. Тріо «Соф-і-Соль» (с. Зимна Вода)
19. Народна хорова капела «Галичани» (с. Оброшино)
20. Роксолана Балущак (с. Зимна Вода)
21. Аматорський вок. Ансамбль «Калинове намисто» (с. Тростянець)
22. Чоловічий ансамбль (м. Пустомити)
23. Зразковий колектив народного танцю «Бавниця» (с. Зимна Вода)
24. Хор «Dominus» (м. Львів)
25. Тріо «Дзвіночки» (с. Зимна Вода)

18:00 – 20:00

26. Жіночий ансамбль «Горлиця» (м. Пустомити)
27. Галина Шиняєва – Венгриновська (с. Лапаївка)
28. Лемківський народний хор «Радоцина» (м. Пустомити)
29. Зразковий колектив народного танцю «Бавниця» (с. Зимна Вода)
30. ANIMA (м. Львів)
31. Дитячий хор «Гармонія» (с. Лапаївка – Холодновідка)
32. Ігор Бойко (с. Зимна Вода)
33. Хор «Гармонія» (с. Лапаївка – Холодновідка)
34. Хор «Сокільчани» (с. Сокільники)
35. УКУД «Калина» ИНДІЯ (Сербія)
36. Вокальний квартет «Дивоцвіт» (с. Зимна Вода)

У програмі можливі зміни, незалежні від організаторів.

гомін лемківщини 2019

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео