7 березня відбулося засідання Правління ЛОО ВУТ “Лемківщина”

Сьогодні, 7 березня 2019 року у приміщення товариства відбулося чергове засідання Правління Львівської обласної організації ВУТ “Лемківщина”.

У засіданні брали участь 17 з 22 членів Правління. Головував на засіданні голова Львівської обласної організації ВУТ “Лемківщина” Степан Майкович.

Засідання розпочали з привітання з 85-літтям голови ради старійшин й члена Правління ЛОО ВУТ “Лемківщина” Андрія Тавпаша, якому була вручена грамота за “сумлінну багаторічну працю і вагомий особистий внесок у розвиток та збереження лемківської культури”.

За підсумками засідання було обговорено і прийнято до відома інформацію про роботу Львівської обласної організації ВУТ “Лемківщина” за 2018 рік, у якому було виконано практично усі заплановані завдання.

Водночас було затверджено План основних заходів Львівської обласної організації ВУТ “Лемківщина” на 2019 рік.

Степан Майкович і голова Зимноводівської сільської ОТГ розповіли про підготовку до проведення V Львівського обласного лемківського фестивалю “Гомін Лемківщини”, який відбудеться 31 серпня – 1 вересня 2019 року у с. Зимна Вода.

По між іншого також обговорено питання завершення встановлення й офіційного відкриття у квітні або травні 2019 року пам’ятника депортованим українцям з Польщі 1944-1951 рр., проведення заходів на виконання Постанови Верховної Ради про 75-річчя від початку примусового виселення українців Закерзоння з етнічно українських земель, про випуск монет і  пам’ятних відзнак до 75-річчя від початку депортації, заходи з відзначення 110 років від народження поета Б.-І. Антонича й заплановане будівництво пам’ятника поета у с. Бортятин.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200