Останні коментарі

Попередня програма VI Конгресу СФУЛО 24-26 серпня 2017 р. у Львові

logo
24-26 серпня ц.р. у Львові у часі святкування Дня незалежності України та проведення III Львівського обласного фестивалю лемківської культури “Гомін Лемківщини”  відбудеться VI Конгрес Світової Федерації Українських Лемківських Об’єднань.
СФУЛО – міжнародна неурядова організація, яка об’єднує українські лемківські організації України, США, Канади, Польщі, Словаччини, Сербії і Хорватії. Раз у п’ять років організація проводить Конгрес  для переобрання керівного складу – Голови та Президії.
ПРОГРАМА КОНГРЕСУ:
24 серпня
Засідання Президії Світової Федерації Українських Лемківських Об’єднань
25 серпня
9:00 – реєстрація делегатів СФУЛО
10:00-18:00 – VI Конгрес СФУЛО у сесійній залі Львівської обласної ради
19:00 – інавгураційний прийом
26 серпня
10.:-12:00 – зустріч новообраної Президії СФУЛО з пресою та громадськістю Львова, яка відбудеться у сесійній залі Львівської міської ради. Вхід за запрошеннями.
14:00 – участь делегатів Конгресу у відкритті III Львівського обласного фестивалю лемківської культури “Гомін Лемківщини” у смт. Зимна Вода біля Львова.
Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео