Останні коментарі

Вітаємо Андрія Тавпаша з 81-м уродинами

tavpash2 березня свій 81 рік народження відсвяткував  Андрій Іванович ТАВПАШ - старійшина Львівського товариства «Лемківщина», член правління Фундації дослідження Лемківщини, у минулому директор кондитерської фірми «Світоч», заслужений працівник промисловості України.

Андрій Тавпаш народився 2 березня 1934 року в селі Святкова Велика на Лемківщині у селянській сім’ї.

У 1945 році разом із сім’єю був депортований на територію України – Самбірщину. Закінчив Технікум залізничного транспорту (1955), юридичний (1961-1966) та економічний факультет (1974) Львівського національного університету імені Івана Франка.

Працював головою Галицької районної ради та виконкому міської ради (1974-1982). Обирався депутатом Галицької районної та Львівської міської ради. У 1988 став генеральним директором ЛКФ «Світоч», з 1996 по 2004 – президент акціонерного товариства фірми.

У період 1992-1997 років Андрій Іванович спільно з колективом фірми «Світоч» пожертвував значну суму коштів на будівництво церкви Св. Володимира і Ольги у Шевченківському гаю.

Від часу заснування залишається активним учасником товариства «Лемківщина» та Фундації Дослідження Лемківщини у Львові, в яких у різний час займав керівні посади.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео