Кому заважає памятник депортованим в Самборі?

Самбір._Пам’ятний_знак_депортованим_українцям_з_Лемківщини,_Холмщини,_Надсяння,_Підляшшя

Сьогодні у м.Самборі довкола пам’ятника депортованим українцям з Лемківщини, Холмщини, Надсяння, Підляшшя несподівано виникла провокаційна ситуація. За словами голови Самбірського осередку ЛОО ВТ “Лемківщина” Шпака М.А., якісь молодики збирають в місті підписи про знесення пам’ятника. З чиєї ініціативи це робиться – не говорять.

Такі цинічні дії слід трактувати не інакше як провокацією, свідомим топтанням пам’яті людей, яких примусово було вивезено з рідних сіл радянським режимом. Окрім того, цьогоріч виповнюється 70 років з часу початку депортацій українців із Закерзоння на схід України!

Довідка: 

Пам’ятник було встановлено на Привокзальній площі м. Самбора у 2005 р. до 60-річчя депортації українців Закерзоння. Задуманий проект символізує горду, незалежну українку-матір, яка зі своїми трьома дітьми і пожитками йде, начебто, хресною залізничною дорогою, якою пройшли сотні тисяч українців, депортованих комуно-більшовицькою системою.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200