Виступ фольклорних колективів зі Словаччини у Львові

8-9 червня цього року на запрошення Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина” та ЛОМГО “Молода Лемківщина” до Львова завітали українські фольклорні колективи “Сердечко” та “Карпатянин” з Пряшева.

8 червня гості із Словаччини дали концерт у Львівському обласному театрі ляльок. У концертній програмі глядачі побачили автентичні лемківські танці, малознані в Україні лемківські пісні, відтворення лемківського весілля та інсценізацію вистави “Довбуш”.

Перший візит українців Словаччини до Львова запам’ятається нам енергетикою сеньйорів з “Карпатянина” і красою пісні та виставою у виконанні молоді “Сердечка”.

Наступна зустріч з “Карпатянином” та “Сердечком” буде вже незабаром. Гості із Словаччини люб’язно прийняли запрошення Львівського товариства “Лемківщина” взяти участь у “Лемківській Ватрі” у Нагірному, Старосамбірський район Львівської області.

Довідка:

Дитячий співацько-драматичний гурток «Сердечко» працює при З?єднаній школі імені Т. Шевченка з українською мовою навчання у Пряшеві. Він був заснований у 1999 році вчителькою музики та української мови й літератури, д-р. Іветою Світок.

Репертуар гуртка на початку творили дитячі українські пісні. «Сердечко» може похвалитися багатьма нагородами, які одержало протягом існування.

Фольклорний колектив “Карпатянин” існує при об’єднанні лемків-українців Словаччини. Він складається з сеньйорів. В репертуар колективу входять лемківські танці та постановки.

Автор Тарас Радь

Фото Оля Коцюруба

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200