Засіданя ГУ Об’єднання лемків Польщі

У суботу 2 березня в домівці Об’єднання лемків Польщі в Горлицях одбилося перше поз’їздове засіданя поширеной Головной управи ОЛ. Засіданя відкрив голова ОЛ Штефан Гладик (по його пропозиції про порядок засіданя і переголосуваня його през управу).

Ш. Гладик пригадав тих, яки від нас одишли: Анатоля Кобеляка, Ярослава Гайдукевича, Штефана Дупляка і Штефана Гованьского, яких вшанувано хвилином мовчаня.

Головним тематом засіданя бив звіт фінансовий президії за глонішний рік, звіт з перепроваджених проектів і план праці на 2013 рік.

Голова Ш. Гладик детально обесідував фінансови справи, поодиноки проекти і справи, пов’язани з фінансами ОЛП. Головна управа приняла звіт фінансовий за глонішний рік і уділіва абсолуторюм президії.

Про проекти і іх реалізацію бесідували відповідальні за поодиноки проекти, про Лемківску ватру звітували Еміль Гойсак, Наталя Гладик, Василь Шлянта і голова Ш. Гладик. Про діяльність Центру культури ім. Б.-І. Антонича і заходи центру – Н. Гладик.

Члени президії поінформували ГУ про ріжні справи і події, в яких ОЛП взяло участ.

Богато часу занял розподів задань для членів ГУ і визначиня термінив реалізації, тим чином вшитки члени ГУ мают свою ділянку, заданя і термин, з яких їх розчислит ГУ. Тото кус одтяжит президію і поможе зосередити ся на важливих річах.

Голова ОЛП запросив на засіданя редактора «Ватри» Петра Шафрана і заложителя фундації освітовой при ОЛ Івана Криницкого.

Члени ГУ ОЛП дістали інформацію про проблеми квартальника і довідали ся детальні, як діє фундація.

Ш.Гладик поінформував про план інвестиції на ватряному полі. Далі обесідувано справи Лемківської ватри, пропозиції і детальни зміни в організуваню єй, переважно ричи, яки «куліют», штоби і іх поправити.

Обесідувано денекотри потрібни за якиси час зміни в статуті.

Члени управи передали інформацію зо своїх регіонів. Ш.Гладик просив про більшу активніст тих осередків.

Обговронено справу повернення вінєти на Лемківську сторінку «Нашого Слова», дискусії не било би кінця, ГУ ОЛП приняла постанову, што лишат тоту справу редакторові відповідальному і голосуванням – при більшості голосів «за» – покінчено дискусію.

У пункті справ ріжних, Ш.Гладик обесідував справи спільної комісії при МАіЦ і пропозиції змін в єй діяню, пропозиції співпраці з організаціями – членами СФУЛО.

Обговорено плян видавничий ОЛП і пропозиції на наступни роки. В дискусії хпало дуже цікавих пропозицій што до змін в діяню і в проектах.

Обрано старосту Лемківської ватри – Петра Чухту. Ватра в тим році буде проходити од 19 до 21 липня.

Засідання покінчено надійним багажом справ для кожного члена ГУ ОПЛ.

Автор Олександр Маслей

Джерело: Наше Слово, №11 від 17 березня 2013

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео