У Тернополі відбудеться Світовий форум українських молодіжних організацій діаспори

На літо 2013 року заплановано провести Світовий форум українських молодіжних організацій діаспори «Тернопіль 2013».

Про це ІА ZIK повідомив під час перебування в Тернополі голова Світового конгресу українських молодіжних організацій (член ради директорів Світового конгресу українців) Мирослав Гочак.

«Ми мали зустрічі з керівництвом Тернопільської обласної ради, обласної державної адміністрації, мерії Тернополя. Вони всі висловили підтримку нашому заходу і пообіцяли долучитися до його проведення. Попередньо ми плануємо провести форум у серпні наступного року. Зараз утворюємо організаційний комітет, який має узгодити і напрацювати програму», – розповів Мирослав Гочак.


За його словами, форум проходитиме у три етапи.

«Одним з етапів форуму буде проведення молодіжного табору. Це триватиме десь тиждень. Очікуємо 200-300 учасників. Другий етап – безпосередньо сам форум. Очікуємо близько 100 делегатів більш, ніж з 40 країн. Його учасники матимуть зустрічі з письменниками, політиками, експертами. Також вони матимуть тренінги з лідерства, PR тощо. Цю частину форуму плануємо провести безпосередньо в Тернополі – очікуємо близько сотні делегатів, не тільки представників молодіжних організацій, але й лідерів із тих країн де молодіжні організації тільки створюються. Закінчимо форум «діаспора-фестом». Плануємо привести 5-6 гуртів з Канади, США, Великобританії, Польщі, Єстонії. Хочемо показати що в діаспорі є гурти, які виконують сучасну музику, а не тільки традиційні твори», – додав Мирослав Гочак.

Участь у форумі молодіжних організацій візьмуть представники Світового конгресу українців, які проводитимуть свій 10-й форум у Львові.

На думку Мирослава Гочака, теперішня влада України мало уваги приділяє взаєминам з представниками діаспори.

«За кордонами України проживає 20 мільйонів українців. Це досить багато. Але в Україні немає конкретного органу, який би співпрацював з діаспорою. Скажімо, у Вірменії чи Ізраїлі є спеціальні міністерства. Думаю, цю ситуацію потрібно виправляти, оскільки саме представники діаспори є найбільшими лобістами України в інших державах та міжнародних організаціях», – вважає голова Світового конгресу українських молодіжних організацій.

 

Джерело: Інформаційна агенція ZIK

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/users/Beznazvy/uploads?v=2&alt=jsonc): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 192

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lemky/public_html/wp-content/plugins/dzs-videogallery/videogallery.php on line 200