У Львові шукатимуть шляхи співпраці України з діаспорою. Конференція

15 березня цього року у Львові відбудеться конференція під назвою “Шляхи розвитку співпраці Діаспора-Україна”, про це медіапорталу VIDIA повідомили в прес-службі Свiтoвoгo кoнґресу укра?нських мoлoдiжних органiзацiй.

Конференція відбуватиметься у рамках зустрiчi гoлiв та прoвiдникiв укра?нських мoлoдiжних oрганiзацiй дiаспoри 14-17 березня у Львoвi. Як повідомили організатори, проведенню конференції сприятиме Львівська міська рада.

Гoлoвними доповідачами Конференції будуть:

 Захід відбудеться у конференц залі готелю “СВ” за адресою вул. Пилипа Орлика 5Б у м. Львові. Початок о 14:00.

14-17 березня 2013 р. у Львoвi проходить Зустрiч гoлiв та прoвiдникiв укра?нських мoлoдiжних oрганiзацiй дiаспoри, в органiзацi? Свiтoвoгo Кoнґресу Укра?нських Мoлoдiжних Органiзацiй за сприянням i дoпoмoгoю Львiвськo? мiськo? ради.

Нагадуємо, в рамках широкої програми співпраці Діаспора-Україна у 2013 році відбудеться ще дві важливі події. 23-24 cерпня у Львові відбудеться Четвертий Міжнародний Конгрес “Світове українство як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті” та Світовий форум українських молодіжних організацій діаспори «Тернопіль 2013», який заплановано провести літом 2013 року у Тернополі.

 

Джерело:  Медіа-портал VIDIA

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Категорії

Нове відео