Головна

17 липня відбулася Колегія Всеукраїнського товариства “Лемківщина”

Цієї неділі 17 липня 2016 серед мальовничої карпатської природи у м. Перечин, Закарпатська область, відбулася VI Колегія Всеукраїнського товариства “Лемківщина” у 2016 році, участь у якій також взяла делегація Львівського обласного товариства. У порядку денному було заслухано звіти голів обласних осередків товариства та обговорено поточні питання діяльності організації.

Читати повністю

Весняне засідання правління ЛОО ВТ “Лемківщина”

emblema-loo11 березня 2015 року відбудеться засідання правління Львівської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина” в приміщенні за адресою пл. Ринок, 17.  На порядку денному:

  1. затвердження плану заходів організації на 2015 рік
  2. різне

Початок о 14.00.

Осінні збори Колегії Всеукраїнського товариства “Лемківщина”

Цієї неділі 7 грудня у Тернополі відбулися перші збори новообраної Колегії ВУТ “Лемківщини” під головуванням Василя Мулеси. У зборах взяли участь 11 учасників Колегії від різних обласних організацій, зокрема троє осіб від Львівської обласної організації.

Читати повністю

Конкурс Фундації Досліджень Лемківщини в США на кращу публікацію з лемківської тематики

Фундація Лемківщини

У вас є рукопис на темy, пов’язаною з Лемківщиною, який ви хотіли б опублікувати? Фундація Досліджень Лемківщини (ФДЛ) оголошує конкурс, книга-переможець в якому буде обрана для публікації!

Умови:

Видавець: ФДЛ є дослідницькою некомерційною організацією, що сприяє вивченню на дослідження історії, культури і традицій лемків. Ми інформуємо широку громадськість про лемківські проблеми шляхом публікації книг, журналів та інших матеріалів. Ми запрошуємо авторів книжкових рукописів лемківської тематики взяти участь у нашому конкурсі. Читати повністю

Увага! Змінено дату відкриття “Алеї Антонича”

volodymyar i olgy

 

Попередньо повідомлялося, що 28 вересня у Шевченківському Гаї відбудеться відкриття “Алеї Антонича”. У зв’язку з об’єктивними обставинами, відкриття алеї скульптур-алюзій перенесено на 12 жовтня.  Просимо повідомити своїх близьких та друзів.

 

Читати повністю

Програма святкування «На гостини до Антоничів»

Antonych_2Урочистості з нагоди 105-річчя від дня народження Б.-І. Антонича та 5-річчя Музею-садиби родини Антоничів – Бортятинської філії Львівського музею історії релігії

30 вересня
14.00 Відкриття виставки «Чи знаємо ми наших іконописців?» (Вишенські маляри другої половини XVII століття), куратор Зоряна Білик

2 жовтня
Арт-проект «Стежками Антонича» за участі художників Анатолія Кравченка, Тетяни Поповиченко, Лариси Дем’янишин, Катерини Дем’янишин

 

Читати повністю

Візії Б.-І. Антонича у скульптурі

volodymyar i olgyУ неділю 28 вересня (2014) біля лемківської церкви Володимира і Ольги в Шевченківському Гаї після богослужіння відбудеться відкриття алеї Б.-І. Антонича.  На алеї будуть представлені деревяні скульптури, створені молодими скульптурами з академії мистецтв під керівництвом Дарія Грабара. Скульптури виражають власне бачення поезії Антонича митцями.

Благодійний концерт “Допоможи захиснику – Герою”

Друк

19 вересня о 19-00 у Львівській обласній філармонії відбудеться Благодійний концерт “Допоможи захиснику – Герою”. У концерті братимуть участь:

Команиця-2014

Команиця-2014_логоЗапрошуємо Вас взяти участь у лемківському культурно-розважальному таборі “Команиця”, який пройде в мальовничих околицях м. Монастириська Тернопільської області з 28 липня по 3 серпня.

Засідання Правління ЛОО ВТ “Лемківщина”

emblema-loo

  У середу 9 липня відбудеться Засідання Правління ЛОО ВТ “Лемківщина”. У порядку денному планується обговорити такі питання:

Читати повністю

Категорії

Нове відео